Szczerość Wiadomości Branżowe

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie: Noworoczne nominacje dla Magdy Prokopowicz

Nowy rok rozpoczął się pozytywnymi akcentami: przyniósł założycielce i szefowej Fundacji „Rak’n’Roll. Wygraj Życie” nominację w plebiscycie Kobieta Roku 2011 „Twojego STYLU”. Magdalena Prokopowicz

Nowy rok rozpoczął się pozytywnymi akcentami: przyniósł założycielce i szefowej Fundacji „Rak’n’Roll. Wygraj Życie” nominację w plebiscycie Kobieta Roku 2011 „Twojego STYLU”. Magdalena Prokopowicz znalazła się także w gronie nominowanych do Nagrody ECCO Walk in Style 2012 oraz tytułu Kobiety Roku 2011 Wp.pl. Jak głosować? Wystarczy dostęp do Internetu. 

W tym roku pretendentki do tytułu Kobieta Roku 2011 „Twojego STYLU” zostały zgłoszone przez laureatki plebiscytu z lat poprzednich oraz redakcję miesięcznika – naszą kandydatkę nominowała Magdalena Abakanowicz. Głosować można za pomocą smsa (treść: TS.KR.10, numer: 7265) lub na stronie internetowej www.styl.pl. Magda Prokopowicz, jako kandydatka ECCO i polskiej edycji magazynu Elle,  pojawiła się także w gronie kobiet nominowanych do Nagrody ECCO Walk in Style 2012. Nagroda pod patronatem duńskiej księżnej Marii powstała z myślą o zwiększeniu świadomości na temat zagadnień dotyczących grupy najbardziej wrażliwych kobiet na świecie. Głosowanie odbywa się pośrednictwem strony www.ecco.com. Prezes Fundacji Rak’n’Roll została również nominowana do tytułu  Kobieta Roku 2011 serwisu Wp.pl. Głosować mogą wszyscy użytkownicy serwisu www.kobieta.wp.pl.

Pamiętajmy, że głosując na poszczególne osoby, tak naprawdę wspieramy idee, które są przez nie realizowane. Paradoksalnie nie głosujemy więc na ludzi, ale na to, co symbolizują i o co walczą. W tym przypadku opowiadamy się działaniami na rzecz osób chorych na raka – szczególnie kobiet w ciąży. Zmieniamy też schemat myślenia na temat choroby nowotworowej, statystyki badań profilaktycznych i, najważniejsze, ratujemy życie nienarodzonych dzieci – apeluje Magda Prokopowicz.

Kobieta Roku 2011 „Twojego STYLU”:

https://www.styl.pl/konkurs-plebiscyt/plebiscyt,qId,61391

ECCO Walk in Style:

http://www.ecco.com/pl-PL/Events/Walk-in-style/~/link.aspx?_id=4263710E118B4E3CB23FE0CC8315DF45&_z=z

Kobieta Roku 2011 Wp.pl:

http://kobieta.wp.pl/gid,14116976,img,14117010,kat,26263,title,Wybieramy-Kobiete-Roku-2011,galeriazdjecie.html

A to już wiesz?  Piłeś - nie jedź! Trzeźwe spojrzenie na temat alkoholu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy