Nieśmiały singiel Szczerość

Singiel na wakacjach

Masz ochotę pojechać sama na wakacje, albo po prostu nie masz z kim? Zastanawiasz się, czy singiel na wakacjach może się dobrze bawić? Nie możesz się zdecydować czy wyruszenie na wakacyjna przygodę samemu to dobry pomysł?

Wszystko zależy od tego gdzie się wybierasz. Jeśli nie jesteś typem samotnika, któremu towarzystwo nie jest potrzebne, a wręcz momentami mu po prostu przeszkadza, to nie powinnaś wybierać miejsc gdzie najczęściej ludzie jeżdżą parami.

kobieta-torba238.jpg

Może chciałabyś na tych wakacjach zawrzeć nowe znajomości? W takim razie wybierz hotel gdzie zatrzymują się ludzie w Twoim wieku, a nie np. przyjeżdżają tam wycieczki osób, które potraktowałbyś jak dzieci, lub starszych z którymi nie miałabyś o czym rozmawiać.

Pamiętaj także, że są miejsca gdzie kobieta bez mężczyzny nie jest mile widziana i gdzie raczej nie powinnaś pojawiać się bez opieki. Baz żadnych obaw może wybrać jakieś miejsce w Polsce, lub w Europie, kulturalnie do siebie zbliżonej, gdzie nie zaskoczy Cię stosunek do samotniej podróżującej kobiety.
Werka

hastagi na stronie:

#gdzie samemu na wakacje #towarzystwo na wakacje 2011 #wakacje samemu #samemu na wakacje #single wakacje 2011 #towarzystwo na wakacje #gdzie na wakacje samemu #wakacje dla singli 2011 #nie mam z kim jechać na wakacje 2011 #singiel na wakacjach

Similar Posts