Hotele Hotele na walentynki - hotel Walentynki

Walentynki po królewsku, święto obchodzone 14 lutego, zbliża się wielkimi krokami

Walentynki po królewsku, święto obchodzone 14 lutego, zbliża się wielkimi krokami
INFORMACJA PRASOWA Warszawa, Luty 2014 Walentynki po królewsku Walentynki, święto obchodzone 14 lutego, zbliża się wielkimi krokami. Jedni je uwielbiają, drudzy nie widzą w nim

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, Luty 2014

Walentynki po królewsku

Walentynki, święto obchodzone 14 lutego, zbliża się wielkimi krokami. Jedni je uwielbiają, drudzy nie widzą w nim nic wyjątkowego. Natomiast sami zakochani prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów, na spędzenia tego jedynego w swoim rodzaju dnia.

Ponad połowa Polaków deklaruje, że zamierza szczególnie uczcić Walentynki. Do najczęściej wybieranych prezentów – wg sondażu CBOS* – niezmienne od kilku lat należą kartki okazjonalne i kwiaty. Również romantyczna kolacja króluje na liście atrakcji 14 lutego. Ale co ciekawe, są też tacy, którzy chcą aby ich druga połówka na długo zapamiętała ten dzień… i tak do ekstremalnych pomysłów walentynkowych możemy zaliczyć skoki na bungee, przejazdy szybkimi autami czy nawet romantyczne skoki ze spadochronem.

Nawet jeżeli tego dnia zakochani pochłonięci są codziennymi obowiązkami, to większość z nich i tak znajduje tego dnia czas na romantyczną kolację we dwoje. Szukając odpowiedniego miejsca na ten wyjątkowy wieczór warto sprawdzić zaplecze dodatkowych atrakcji danego miejsca. Hotele i SPA prześcigają się w propozycjach dedykowanych zakochanym, więc naprawdę jest w czym wybierać. Królewskie Walentynki proponuje swoim gościom kompleks pałacowy Sobienie Królewskie Golf&Country Club.

Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Malownicze miejsce położone w okolicach Warszawy kusi nie tylko pięknymi krajobrazami, ale również bogatym zapleczem. Na zakochanych 14 lutego czeka kolacja przy świecach, butelka wina, basen i profesjonalne SPA, gdzie zakochani mogą poddać się zbiegowi masażu dla dwojga. Do dyspozycji gości pozostają także apartamenty pałacowe, gdzie rano zakochani otrzymają królewskie śniadanie.

A Wy macie już pomysł na tegoroczne Święto Zakochanych?

Hotel Sobienie Królewskie-001-2014-02-07 _ 21_39_09-75

Sobienie Królewskie1-002-2014-02-07 _ 21_39_11-75

walentynki-003-2014-02-07 _ 21_39_02-75

Więcej na http://www.hotelsobienie.pl/oferty-specjalne/szczegoly?OfferID=27121

A to już wiesz?  Ponad połowa Polaków uważa, że receptą na kryzys jest rodzina

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy