Szczerość Wiadomości Branżowe

Kolejna piłkarska szkoła spotka się ze swoim idolem

Już 11 maja 2012 w Pałacu Kultury i Nauki kolejne spotkanie w ramach Wielkiej Wystawy Piłkarskiej i akcji społecznej Grajmy w piłkę. Tym razem dzieci spotkają się z ulubionym pisarzem najmłodszych i wielbicielem piłki nożnej –

Już 11 maja 2012 w Pałacu Kultury i Nauki kolejne spotkanie w ramach Wielkiej Wystawy Piłkarskiej i akcji społecznej Grajmy w piłkę. Tym razem dzieci spotkają się z ulubionym pisarzem najmłodszych i wielbicielem piłki nożnej – Grzegorzem Kasdepke.

W najbliższy piątek o godzinie 12.00 kolejna z najbardziej piłkarskich szkół w Warszawie będzie miała możliwość obejrzenia Wielkiej Wystawy Piłkarskiej. Spotkanie poprowadzi ambasador akcji społecznej Grajmy w piłkę i znany pisarz Grzegorz Kasdepke, który zaprosi uczestników do fascynującego świata piłki i książki.

Organizatorzy akcji Gramy w piłkę zapraszają szkoły do udziału w konkursie – zasady udziału są niezwykle proste. Wystarczy nadesłać zgłoszenie wraz z krótkim uzasadnieniem – dlaczego to właśnie dana szkoła powinna zyskać tę niepowtarzalną szansę bezpłatnego udziału w warsztatach z ambasadorem Grajmy w piłkę i zwiedzania Wielkiej Wystawy Piłkarskiej. Wystarczy jedno zdanie – najbardziej piłkarskie klasy odwiedzą wystawę w Pałacu Kultury i Nauki już w maju 2012!

Szkoły, które zgłoszę chęć udziału będą miały wyjątkową możliwość bezpłatnego zwiedzania wystawy i spotkania z ambasadorem akcji społecznej Grajmy w piłkę.

Dlaczego warto obejrzeć Wielką Wystawę Piłkarską? Ekspozycję stanowi ponad 100 koszulek piłkarskich m.in. Franza Beckenbauera, Karla-Heinza Rummenigge, Christo Stoiczkowa, Juergena Klinsmanna, Alana Simonsena, Luisa Figo, legendy Realu Francisco Gento i wielu innych. Znajdują się tu także pamiątki udostępnione przez rodzinę Kazimierza Górskiego, trenera Jerzego Engela, buty piłkarskie i piłki z różnych epok, trofea, proporce meczowe i szaliki.

Grajmy w piłkę to projekt o charakterze stricte społecznym, którego celem jest budowanie świadomości, że piłka nożna to zdrowy, tani i budujący relacje sport zespołowy. Projekt ma na celu inspirowanie opiekunów do umożliwiania dzieciom aktywnego spędzania czasu i do przeciwdziałania zakazom gry w piłkę wszędzie tam, gdzie nie mają one uzasadnienia.

Swoje zgłoszenia należy przesyłać  drogą mailową na adres: [email protected]pl z dopiskiem Konkurs dla szkół.

A to już wiesz?  Niebezpieczny wstrząs anafilaktyczny

Konkurs trwa od 2 kwietnia 2012 roku do 1 czerwca 2012 roku.

Regulamin konkursu dostępny na www.grajmywpilke.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy