Nieśmiałość Szczerość

Pamiętnik – wspomnienia zaklęte w piśmie

Jak cudownie jest znaleźć swój stary pamiętnik! Jak zabawne stają się nasze problemy sprzed kilkunastu lat. Niezwykle miło przypomnieć sobie o naszej wielkiej miłości, o przyjaciółce na cale życie i o tym, jak dostaliśmy piątkę z fizyki. To urok pamiętników.

To urok znajdowania pamiętników! Starych zapisków z każdego dnia naszego życia. Dlatego pisanie pamiętników to świetna rzecz. Zalecana kiedy chcemy się nauczyć konsekwencji, albo kiedy mamy trudności z analizą.

Kiedy coś zapisujesz zdajesz sobie sprawę z tego, że coś się wydarzyło i mimowolnie nawet analizujesz tę sytuację. Podobno wielu terapeutów zgadza się z twierdzeniem, że pamiętnik to świetna psychoterapia. Ale też wielka przyjemność. Dlaczego więc nie zacząć?
Ew

hastagi na stronie:

#pamiętnik z wakacji online #pamietniki z wakacji online #pisanie pamiętnika psychologia #jak napisać wspomnienia #pamiętniki z wakacji online #pamietnik z wakacji online

0 0 vote
Article Rating

Similar Posts

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
adriana
adriana
13 lat temu

Od ponad roku piszę pamiętnik. Staram się pisać codziennie, a jak mi się to nie uda to po prostu opisuję kilka dni.To naprawdę świetna rzecz; ten pamietnik.Czasem juz sobie wyobrażam dzień, gdy za 10-20 lat usiądę (z mężem w zimowy wieczór, z kubkim kawy, przy kominku…?? ) i zacznę czytać swoje zapiski.Pewnie będę miała z ich niezły ubaw, może zapłacze nad latami, ktore bezpowrotnie minęły…ale czy nie o to też chodzi? Pozdrowiam serdecznie;) Piszcie pamiętniki!!!Naprawdę warto!!!