Wiadomości Branżowe

PZU publikuje raport społeczny

PZU publikuje raport społeczny
„PZU 2.0. Zmieniamy się na dobre” to tytuł nowego raportu społecznego, który obejmuje działania i wyniki w zakresie społecznej odpowiedzialności spółek PZU SA oraz PZU Życie SA za lata 2011–2012.– Jesteśmy liderem rynku ubezpieczeń w Polsce i jedną z największych instytucji  finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Piotr Glen, dyrektor. ds. zaangażowań społecznych – Dlatego kładziemy duży nacisk na prowadzenie biznesu w sposób społecznie odpowiedzialny. Ramy naszych działań wyznaczają zarówno zewnętrzne kodeksy, jak i nasz własny kompas społecznej odpowiedzialności – „Dobre Praktyki w PZU”. Raportowanie rezultatów w zakresie odpowiedzialnego biznesu staje się obecnie standardem wśród polskich i zagranicznych firm. Nowy raport jest drugim w historii PZU. Znajdują się w nim osiągnięcia PZU z ostatnich lat i plany na przyszłość będące odpowiedzią na wyzwania otoczenia i oczekiwania interesariuszy. inf

Teaser

„PZU 2.0. Zmieniamy się na dobre” to tytuł nowego raportu społecznego, który obejmuje działania i wyniki w zakresie społecznej odpowiedzialności spółek PZU SA oraz PZU Życie SA za lata 2011–2012.

– Jesteśmy liderem rynku ubezpieczeń w Polsce i jedną z największych instytucji  finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Piotr Glen, dyrektor. ds. zaangażowań społecznych – Dlatego kładziemy duży nacisk na prowadzenie biznesu w sposób społecznie odpowiedzialny. Ramy naszych działań wyznaczają zarówno zewnętrzne kodeksy, jak i nasz własny kompas społecznej odpowiedzialności – „Dobre Praktyki w PZU”.

Raportowanie rezultatów w zakresie odpowiedzialnego biznesu staje się obecnie standardem wśród polskich i zagranicznych firm. Nowy raport jest drugim w historii PZU. Znajdują się w nim osiągnięcia PZU z ostatnich lat i plany na przyszłość będące odpowiedzią na wyzwania otoczenia i oczekiwania interesariuszy.

 

inf

Źródło Grupa PZU. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Artykuły szkolne mogą być toksyczne

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy