Szczerość Wiadomości Branżowe

"Serce za Serce" dla Dotpay S.A.

Dotpay jako wieloletni sponsor Fundacji Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, został uhonorowany statuetką "Serce za Serce", której wręczenie odbędzie się podczas dorocznej Gali organizowanej od 1992 roku  przez Fundację.  Jesteśmy

Dotpay jako wieloletni sponsor Fundacji Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, został uhonorowany statuetką “Serce za Serce”, której wręczenie odbędzie się podczas dorocznej Gali organizowanej od 1992 roku  przez Fundację.  

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego zaszczytu tym bardziej, że uczestniczą w nim również wszystkie osoby dokonujące płatności przez dotpay – powiedział Andrzej Poniński, Prezes Zarządu Dotpay S.A.. Dotpay od początku swojej działalności przekazuje część każdej transakcji dokonanej w systemie na konto Fundacji.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi jest organizacją pożytku publicznego założoną w 1991 roku. Jej celem jest wspieranie rozwoju polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzenie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca, w tym badań nad stworzeniem protezy serca.

Dotpay S.A., który jest Agentem Rozliczeniowym, to lider innowacyjnych rozwiązań w sferze płatności. Oferowany przez firmę system autoryzacyjno-rozliczeniowy dotpay.pl  umożliwia zapłatę za towary i usługi zamawiane w internecie na wiele różnych sposobów. Poza przelewami i kartami płatniczymi, Visa i MasterCard, za pomocą dotpay możliwe są płatności gotówkowe, płatności za pomocą SMS, wykorzystanie portfeli elektronicznych, takich jak PayPal, a nawet zakupy na raty poprzez sieć internet. 

A to już wiesz?  Przejście na tryb flexi receptą na bezrobocie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy